Čo je Fun-Fotobúdka?

FUN – fotobúdke je fotobúdka bez búdky, ale zato s hromadou zábavy, ktorá sa sama postará o zhotovenie Vašej fotografie. Vytvorili sme ju úplne od základu a moderne, aby mohla ľahko cestovať po Vašich eventoch a baviť Vás.

  • Fotí Vašich hostí v zábavnom prostredí s rekvizitami, samostatne, alebo v skupinkách
  • Fotí Vašich hostí v zábavnom prostredí s rekvizitami, samostatne, alebo v skupinkách

Kam sa hodí?

Naša fotobúdka sa dá použiť na akciu akéhokoľvek typu – svadbu, narodeninovú oslavu, firemný večierok, stužkovú, výročný koncert, promo akciu, a ďalšie spoločenské udalosti. FUN – FOTObúdka je taktiež vhodným doplnkom každého slávnostného otvorenia pobočky, predajne či reštaurácie.

  • Hodí sa skrátka všade tam, kde sú ľudia, ktorí sa chcú zabávať.

Benefity s fotobúdkou

Ste sami sebe fotografmi
Fotíte sa sami – za pomoci veľkej dotykovej obrazovky spustíte odpočet, po uplynutí ktorého Vás fotobox odfotí.
Profesionálna príprava
Fotobúdku donesieme priamo na miesto Vašej akcie a pripravíme na používanie. Počas celej akcie sa o búdku stará skúsený profesionálny fotograf.
Vaše logo-značka

Alebo akákoľvek iná grafika na každej fotografii. Náš fotobox je dokonalým spojením zábavy a propagačného nástroja. Na každú fotografiu sa automaticky môže umiestniť pripravená grafika s Vašim logom, značkou, produktom, názvom akcie, webovou adresou, skrátka čímkoľvek.

Sociálne média
Fotobúdka je stále online. Svoje fotografie si môžete ihneď odoslať na email, alebo zdieľať na Facebooku alebo Instagrame.
Rekvizity a pozadia
V cene Vám ponúkame veľký výber rekvizít, ktoré vieme prispôsobiť téme Vašej akcie. Či už to bude svadba, Halloween, vianočný večierok alebo párty v duchu Rock and roll.
Neobmedzená tlač fotografií
Každú vyhotovenú fotografiu si môžete kedykoľvek po celú dobu akcie vytlačiť na našej tlačiarni, ktorá je súčasťou prenájmu fotobúdky. Počet vytlačených fotografií je neobmedzený.